Müslüm Tek Part İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
221 Görüntülenme

Müslüm Tek Part İzle

Arabesk müzik dünyasının babası olarak tanınan, büyük ses sanatçısı Müslüm Gürses’in hayat öyküsünün anlatıldığı film, 2018 yılında vizyona girmiştir. Şanlıurfa doğumlu olan usta sanatçının İstanbul’a uzanan yaşamı, Müslüm Full HD izle filminde bütün detayları ile anlatılmıştır. Ülkemizde 26 Ekim 2018 tarihinde vizyona giren yapım, gişe rekorları kırmıştır. Aynı zamanda Türk sineması tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Arabesk müzik dünyasının babası olarak tanınan, büyük ses sanatçısı Müslüm Gürses’in hayat öyküsünün anlatıldığı film, 2018 yılında vizyona girmiştir. Şanlıurfa doğumlu olan usta sanatçının İstanbul’a uzanan yaşamı, Müslüm Full HD izle filminde bütün detayları ile anlatılmıştır. Ülkemizde 26 Ekim 2018 tarihinde vizyona giren yapım, gişe rekorları kırmıştır. Aynı zamanda Türk sineması tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır.  Müslüm 1080P Kalitesiyle İzle Tek Part İle


  Hayatı büyük zorluklarla geçen Müslüm Gürses’e adanan filmin konusunda sanatçının müzik kariyerinde nasıl ilerlediği, çarpıcı bir dille anlatılıyor. Sanatçının müzik kariyeri, çok genç bir yaşta ailesinin Adana’ya göç etmesiyle başlıyor. Müslüm Full HD izle Adana’da bir halkevinde tanıştığı Limoncu Ali’den ilk müzik eğitimi alan Müslüm, sesiyle herkesi büyülemeyi başarır.


  Daha sonra İstanbul’a giden Müslüm Gürses, büyük bir ses sanatçısı olmayı başarıyor. Müslüm Full HD Tek Part izle Filmde ünlü şarkıcıyı Timuçin Esen canlandırıyor. Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan yapımda Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can ve Güven Kıraç gibi pek çok sevilen oyuncu yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Can Ulkay oturuyor.

  Yayın Tarihi:

  26 Ekim 2018

  Senaryo:

  Hakan Günday, Gürhan Özçiftçi

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?