Küçük Allen ve Galaksi Yolcusu Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
974 Görüntülenme

Küçük Allen ve Galaksi Yolcusu Full HD İzle

Küçük Allen ve Galaksi Yolcusu izle, bir çocuğun, ebeveynlerinin ayrılmasının ardından yeni bir yaşamla tanıştığı, içerisinde evrensel bir maceranın da olduğu hikayeyi konu alır. Babasıyla birlikte Amager'deki bir apartmana taşınan Allen, yeni yaşantısında arkadaş bulmakta zorlanır. Ancak bir gece evinin çatısındaki antene düşen bir yıldırım, hayatının yönünü tamamen değiştirecek bir olayı tetikler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Küçük Allen ve Galaksi Yolcusu Full HD İzle, bir çocuğun, ebeveynlerinin ayrılmasının ardından yeni bir yaşamla tanıştığı, içerisinde evrensel bir maceranın da olduğu hikayeyi konu alır. Babasıyla birlikte Amager'deki bir apartmana taşınan Allen, yeni yaşantısında arkadaş bulmakta zorlanır. Ancak bir gece evinin çatısındaki antene düşen bir yıldırım, hayatının yönünü tamamen değiştirecek bir olayı tetikler.

  Küçük Allen ve Galaksi Yolcusu Konusu Ne?

  Allen, yıldırım düşmesi sonucu ortaya çıkan, yakınlardaki bir futbol sahasına düşen parlak ve gizemli bir nesneyi keşfeder. Küçük Allen ve Galaksi Yolcusu Full HD İzle Keşfettiği nesnenin aslında dünya dışı bir varlık olan Britney'e ait bir uzay gemisi olduğunu öğrenir. Allen, Britney'i gözlerden saklamaya çalışırken, bir yandan da onun uzay gemisini tamir etmesine yardımcı olur. Allen, Britney ile birlikte unutulmaz bir maceraya atılır. "Küçük Allen ve Galaksi Yolcusu izle", Allen'ın yeni yaşantısına uyum sağlama sürecini ve Britney ile geçirdiği heyecan dolu anları merkeze alır. Unutulmaz bir film deneyimi yaşamak ve ailenizle kaliteli vakit geçirmek için siz de bu filmi tercih edebilirsiniz.

  Diğer Adları:

  Lille Allan - den menneskelige antenne

  Yayın Tarihi:

  27 Ekim 2023

  Senaryo:

  Amalie Næsby Fick, Thomas Porsager

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?